Salon Sarman

Yüzün Anatomik Yapısına Uygun Saç ve Sakal Stilleri

Simetrik & Asimetrik Kesimler

adana saç kesimi

Yüz Hatlarına Göre Saç Kesimi

Saçımıza model verilirken ve kesim yapılırken hedefimiz sadece yüz hatlarına uygun bir kesim değildir…
Tabi ki yüz hatları önemli, ama bunun yanı sıra boynumuzun kalınlık ve uzunluk derecesi, boyumuzun uzunluğu, kısalığı, kilomuz, yaptığımız iş, hatta giyim tarzımız dikkate alınmalıdır. Giyim tarzımız değişken; hem spor hem klasik, sosyal yaşantımızın gerektirdiği gibi giyiniyorsak her tür elbiseyle ve ortamda kullanılabilecek tarz da bir model belirlenmelidir.
Saç modelimiz belirlenirken, kullanışı rahat olması ve yaşam tarzımıza uygun olması esas alınmalıdır…

adana sakal tıraşı

Yüz Hatlarına Göre Sakal Tıraşı

İster modern veya klasik, ister damat veya günlük sakal tıraşlarında yüz yapınıza göre ve sakal tekniğinize göre işlem yapan profesyonel ekibimiz, imajınızı tazelerken daima genel bütünlüğe önem vermekteyiz.

adana saç bakımı

Saç İhtiyacına Özel, Saç Bakımı

Genel olarak saç bakımı, saç analizinden sonra yapılmaktadır. Gün içerisinde yoğun koşturmaca, stres ve çevre faktörlerinin etkisiyle, saçınızın maruz kaldığı olumsuzlukları profesyonel ekibimiz ile minimuma indirerek, sağlıklı saçlar ve saç kökleri sağlanmaktadır.

adana kaş tasarımı ve boyama

Kaş Tasarımı ve Boyama

Kaşın doğal yapısını bozmadan, yüz anatominize en uygun şekilde, kaşlarınıza form verilir. Yüzün en tamamlayıcı unsurlarından biri olan kaşlarımız, çok hassas ve abartılı olmayan, naturel ama bir o kadar da modern bir yapıya sahip olmalıdırlar.

adana kaş tasarımı

Kaş Tasarımı

Kaşlarınızın bakımlı ve güzel olması bakışlarınızı daha iyi ifade etmenizi sağlayacaktır.Bunu önemseyerek tasarım yapıyoruz.

adana cilt bakımı

Cilt Bakımı

Cildinizin özelliklerinin belirleyip, hangi ürün ve cihazları kullanılacağını belirliyoruz. Yüzde, göz kenarlarında, ağız kenarlarında, yanaklarda, boyunda kısacası bütün cildinizin sağlıklı olmasını için profesyoneller ile çalışmak, günlük yaşamınızdaki moral ve motivasyonu yükseltecektir.

adana damat tıraşı

Saç Düzleştirme

Organik Saç Düzleştirme Kremimizle saçlarınızı yıpratmadan kontrollü bir şekilde 2-6 ay arası kalıcı düzlük sağlayabiliyoruz.Bu işlem sizlere her gün 10-15 dakika kazanmanızı sağlayıp saçınızın kolay taranmasında konfor sağlar.

adana damat tıraşı

Damat Traşı

Hayatınızın en özel gününde düğününüze gelecek misafirlerinizin önüne sizi ifade edebilecek bir saçla çıkmanın önemini vurguluyoruz.